Yorumlar
Hazır Set Dokunmatik Barkod Sistemi Hazır Set Dokunmatik Barkod Sistemi
text_stars
ürününüz normal ne çok iyi ne çok kötü
Hazır Set Dokunmatik Barkod Sistemi Hazır Set Dokunmatik Barkod Sistemi
text_stars
yardımlarınız için çok teşekkürler anında çözüm
Hazır Set Dokunmatik Barkod Sistemi Hazır Set Dokunmatik Barkod Sistemi
text_stars
VERESİYE TAKIP İÇİN MÜTHİŞ ÇOK MEMNUNUM TAVSIYE EDERİM.
Barkodlu Satış Programı Barkodlu Satış Programı
text_stars
ORDU-MURAT-BENDE ALDIM KULANIYOM PROGRAM SÜPER SADE KULLANIŞLI MARKETİMDE KUL
Barkodlu Satış Programı Barkodlu Satış Programı
text_stars
musa çalışkan-7 aydır programı kullanıyorum çok memnunun kullanışı k
Barkodlu Satış Programı Barkodlu Satış Programı
text_stars
3 yıldır kullanıyorum üründende ve bana teknik destek veren müşteri temsi
Zebex El Tipi Okuyucu Zebex El Tipi Okuyucu
text_stars
Bu ürünü alsam Laptop a bağlaya bilirmiyim... Cevap:Ürün Laptopta Çalı
Mağaza Giyim Barkod Programı Mağaza Giyim Barkod Programı
text_stars
herseferinde imdadıma hemem koşuyorsunuz ..çok teşekkürler
Mağaza Giyim Barkod Programı Mağaza Giyim Barkod Programı
text_stars
bu programı yapandan ALLAH razı olsun çok mükemmel ve kullanımı kolay bir
Mağaza Giyim Barkod Programı Mağaza Giyim Barkod Programı
text_stars
Programın kullanımı çok kolay ve rahat ayrıca ne zaman teknik desteğe ihti
 
Kampanyalar
Ekonomik Barkodlu Terazi-ACLASS Ekonomik Barkodlu Terazi-ACLASS
2,350.00TL 2,500.00TL
Vs 2200 Vs 2200
750.00TL 630.00TL
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Canlı Destek
 
En Çok Satılanlar
 
Özel Ürünler
 
Teslimatta Ödeme

 

Satış Sözleşmesi

Şartlar & Koşullar

Program kullanım sözleşmesiİntel barkod Çözümleri tarafından sağlanan uygulama ve hizmetler kullanıcının kişisel kullanımı içindir, üçüncü kişi ya da kurumlara aktarılamaz ve satılamaz. Yukarıda bahsedilen bilgiler, bilgisayar ortamındaki dosyalar, sayısal ve sayısal olmayan veriler, görsel malzemeler ve diğer tüm uygulama ve hizmetler bu kullanıcı sözleşmesi ile koruma altına alınmış, kullanıcı, İntel barkod Çözümleri ve İntel barkod Çözümleri iş ortakları tarafından kabul edilmiştir.

İntel barkod Çözümleri tarafından sunulan uygulama ve hizmetler ve ilişkili tüm veriler üzerindeki telif ve lisans hakları başta olmak üzere tüm hukuki haklar, İntel barkod Çözümleri İntel barkod Çözümleri tarafından sunulan uygulama ve hizmetleri satın almak ve ticari amaç için kullanmak isteyen kullanıcı veya kullanıcılar İntel barkod Çözümlerinden (yazılı) izin almak durumundadırlar.

Kullanıcı, İntel barkod Çözümleri tarafından sunulan uygulama ve hizmetleri kişisel kullanımı amacıyla kendisine sunulduğunu kabul etmiştir. Kullanıcı ya da kullanıcılar İntel barkod Çözümleri tarafından sunulan uygulama ya da hizmetleri ekranlarında görüntüleyebilir, yazıcıya aktarabilir, cep telefonu ya da bir başka elektronik alete aktarabilir, bilgisayar ortamında saklayabilir ve sadece İntel barkod Çözümleri tarafından izin verildiği ölçüde üçüncü şahıs ya da kurumlara aktarabilirler. Yukarıda belirtilen kişisel kullanım amacı dışında araştırma ve geliştirme amacı ve diğer amaçlar için İntel barkod Çözümleri uygulama ve hizmetleri kullanılamaz, hiçbir suretle saklanamaz, çoğaltılamaz, üzerinde oynama ya da değişiklik yapılamaz ve üçüncü kişi ya da kurumlara aktarılamaz.

İntel barkod Çözümleri tarafından sunulan tüm uygulama ve hizmetlerin “kişisel veya ticari amaçlı” kullanımı neticesinde ortaya çıkabilecek sorun yada problemlerden İntel barkod Çözümleri sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Kullanıma ait tüm sorun ve riskler kullanıcı ya da kullanıcıların kendi şahsi sorumluluğundadır. İntel barkod Çözümleri ve İntel barkod Çözümleri iş ortakları, İntel barkod Çözümleri içeriğinin tamlığına, bütünlüğüne, doğruluğuna, güncelliğine, kalitesine, güvenilirliğine ve kullanımı neticesinde ortaya çıkabilecek sorunlar ve bu sorunların giderilmesine ilişkin garanti vermez.

İntel barkod Çözümleri, Estalucky PM uygulamasının bilgisayarınıza yüklenmesi ve kaldırılması sırasında bilgisayarınıza yüklediğiniz ürünün adını, versiyon numarasını, bilgisayarınızın görüntüleme lisanını, RAM kapasitesini, renk çözünürlüğü ve derinliğini, işletim sisteminizin Microsfot XP olup olmadığını, yüklemeyi yapan bilgisayar kullanıcısının yönetici olup olmadığını, kurulum esnasında sorulan ad soyad ve firma bilgilerini daha sonradan size destek sağlamak amacıyla sistemine aktarmaktadır. İntel barkod Çözümleri yukarıda sıralanan bilgilerin dışında hiçbir bilgi toplaması yapmamaktadır. Programlarınprogramını bilgisayarınıza kurmakla yukarıda sayılan bilgilerin tarafımıza ulaştığını biliyor ve kabul etmiş sayılırsınız. İntel barkod Çözümleri'ne ulaşan bu bilgiler sözleşme hükümlerine uygun olarak kullanılacaktır.

İntel barkod Çözümleri, kullanıcı ya da kullanıcıların site ziyaretleri sırasında, onlara ilişkin elde edeceği istatistiki ya da istatistiki olmayan bilgileri kişisel bilgiler de dahil olmak üzere, kendi amaçları doğrultusunda kullanabileceği gibi, uygun gördüğü üçüncü şahıs ya da kurumlarla da ticari veya ticari olmayan bir amaç dahilinde paylaşabilir. Kullanıcılar bu sözleşmenin kabulüyle bu hususu baştan ve gayri kabili rucu olarak kabul etmiş sayılırlar.

İntel barkod Çözümleri ve İntel barkod Çözümleri iş ortakları, Programlarınuygulama ve hizmeylerini kullanımı neticesinde suç teşkil eden bir fiilden sorumlu olmayacakları gibi, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek maddi veya manevi hiçbir zarardan da sorumlu değildirler. Aynı şekilde, Kullanıcı ya da kullanıcıların İntel barkod Çözümleri hizmetinin kötü kullanmasından ya da kötüye kullanılmasından dolayı kullanıcıların kendilerine ya da üçüncü şahıs ya da kurumlara vereceği tüm zarar veya kayıplardan İntel barkod Çözümleri ve İntel barkod Çözümleri iş ortakları sorumlu olmayacaktır.

Bu sözleşmede belirtilen hususlara ilişkin olarak doğan uyuşmazlıklarda Antalya Mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

İntel barkod Çözümleri sitesi ya da içerisinde bulunduğu siteler, diğer internet sitelerine link vermiş olabilirler. Link verilmiş söz konusu diğer sitelerin içeriğinden İntel barkod Çözümleri veya İntel barkod Çözümleri iş ortaları sorumlu tutulamaz, söz konusu internet sitelerinin içerik sorumluluğu bu internet sitelerinin sahipleridir. İntel barkod Çözümleri ve İntel barkod Çözümleri iş ortakları bu internet siteleri tarafından sağlanan hizmet ya da ürünlerin kullanımdan doğan kayıp ve zararlardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu Sözleşme, İntel barkod Çözümleri tarafından, gerekli görüldüğü takdirde, her zaman için değiştirilebilir veya yenileyebilir. İntel barkod Çözümleri kullanıcı ya da kullanıcılara sözleşme değişikliği veya yeniliğini haber vermek zorunda değildir. Bu durumda, her kullanıcı sayfayı ziyaret ettiği, Uygulama veya Hizmeti kullandığında ve sözleşmeyi kabul ettiği sıradaki sözleşme hükümleriyle bağlıdır. Bundan dolayı ortaya çıkabilecek zarar ve ziyanlardan İntel barkod Çözümleri ve iş ortakları sorumlu değildir.

Bu sözleşme hükümlerini ihlal eden kişi veya kuruluşlara karşı İntel barkod Çözümleri ve iş ortakları her türlü hukuki ve cezai yolları kullanma hakkına sahip olacaktır. İntel barkod Çözümleri tarafından sunulan sayfaları ziyaret eden, uygulama ve hizmetleri kullanan kullanıcı ya da kullanıcılar bu Sözleşmenin içeriğini, okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.